Mapping 3D

 

Spektakl światła i dźwięku przeobraża tort w spektakularne multimedialne show

Mapping 3D
Cukiernia Rosario - grafika

 

Tort, moment kulminacyjny każdego wydarzenia czy to ślub, urodziny czy rocznica. Zawsze niesie ze sobą masę emocji ekscytacji, radości, szczęścia aby ostatecznie rozpłynąć się w naszych podniebieniach powodując kulinarną rozkosz.

Od zamierzchłych czasów cukiernicy starają się zdobić swoje wypieki aby zachwycały nie tylko smakiem ale także zapadały w pamięci jako ulotne dzieła sztuki. Różyczki, wstążki, pergole, falbany to charakterystyczne zdobienia dla tortów, które królowały przez wieki. Dzisiejsze czasy przyniosły nam nowe możliwości i technologie, możemy robić ciasta w najróżniejszym kształcie i kolorach, postaci z kreskówek, samoloty, czy choćby zwierzęta. Jednak nadal tort jest tylko statyczną bryłą pozbawioną życia, ale czy na pewno ?. Mapping 3d potrafi obudzić uśpioną piękność drzemiącą w cukierniczej bryle. Spektakl światła i dźwięku przeobraża tort w spektakularne multimedialne show. Barwne animacje, motywy związane z jubilatką lub parą młodą, zdjęcia powodują, że emanuje on dodatkowymi emocjami jakich dotąd nie było. Goście zapamiętają ten moment nie tylko dla samego widowiska, ale także dla tego że był on uosobiony i bezpośrednio związany z gospodarzami wydarzenia.

CENA USŁUGI

2950 zł

Tylko teraz rabat 10%!

KONTAKT

+48 519-634-498

marketing@kzielinski.eu

Misją Rosario jest dawanie ludziom
w codziennym życiu odrobiny
„słodkich przyjemności”
Cukiernia Rosario – wyroby cukiernicze

TORTY WESELNE, TORTY STANDARDOWE, TORTY KOMUNIJNE, TORTY NA CHRZEST ŚW., TORTY DZIECIĘCE, CIASTA DESEROWE, CIASTA SUCHE, CIASTA SZTUKOWE, WYROBY DROŻDZOWE